Bodrum Yalıkavak’ta Eşsiz bir Malikane

Bodrum Yalıkavak’ta Eşsiz bir Malikane

3,400,000 €

Genel Bilgi

  • Yalıkavak merkezine 3 dk. , Bodrum merkeze ise 15 dk. mesafede olan malikanemiz; son yıllarda dünyanın ilgi odağı haline gelen Palmarina ve muhteşem Yalıkavak manzarası ile taçlanıyor.
  • Hem doğa içerisinde yaşama keyfini, hem de eşsiz Yalıkavak koyu panoramasının seyir zevkini ön plana çıkartan malikanemizde bahçelerin sınırlanmış yapay güzelliğini değil; doğanın size özel olduğunu hissetmenizi istedik. Doğada ve doğa ile yaşamak için; arazinin yapısını ve bitki örtüsünü olabildiğince koruyarak malikanemizi konumlandırdık.
  • Eşsiz bir panorama, doyumsuz seyir zevki ve bununla birlikte, doğa ile iç içe Eğe’nin bol oksijenli havasını yaşayacağınız malikanemiz; yemyeşil bir doğa içerisinde , kapalı ve açık yüzme havuzlu, geniş bahçe, kullanışlı otopark alanları ile size ve sevdiklerinize güvenli, huzurlu ve estetik bir yaşam sunuyor.
  • Malikanemizi sizlerin ailece zaman geçirebileceğiniz mekanların yanı sıra, bireylerin özel yaşam alanlarını da oluşturduk.Bu alanların hepsinin çevredeki doğayı ve eşsiz manzarayı paylaşmış olmalarına da özellikle dikkat ettik.
  • Dört mevsim keyifle yaşanacak bol oksijenli iklimi , doyumsuz gün batımları yerel pazarları, tertemiz plajları ile size huzur ve mutluluk vaat eden Yalıkavak beldesinin elit bir bölgesi olan Geriş mahallesinde yer alan malikanemiz; 1.275 m2 arazi üzerinde toplamda altı yatak odası, iki salon, üç mutfak, yedi banyo ve tuvalet, bir adet kapalı spor alanı ve bir adet 46 m2 ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile 430 m2 net , 495 m2 bürüt kullanım alanına sahip. Proje ayrıca geniş ve kullanışlı bahçe alanı içerisinde bulunan 40 m2 açık yüzme havuzu ile eşsiz Yalıkavak panoraması eşliğinde sahibine son derece keyifli anlar sunuyor.

Bu İlanı Paylaş

Share