1250m2 İçinde Özel Yapım Rustik Country Villa

1250m2 İçinde Özel Yapım Rustik Country Villa

490,000 €

Genel Bilgi

Bodrum Torba’ da geniş bir özel bahçe içerisinde yer alan özel havuzlu güzel bir villadır.

Kısmi taş bir mimariye ve zevkli mobilyalara sahip olan villamız , denize oldukça yakın, doğa içerisinde konuma sahip olan villamızın 3 yatak odası ve 2 banyosu bulunmaktadır.

İki kattan oluşan Villamızın giriş katında geniş bir salon, şömineli yemek alanı, ve tam donanımlı açık mutfak bulunmakta. Üst katında ise üç adet yatak odası, ikisi klimalı, bir oda da fan mevcut olup, iki yatak oda havuz ve bahçe manzaralı ortak balkona çıkış sağlamakta. Duşlu banyo bu katı tamamlamakta. Villamız sportif kalmak isteyenler için de fitness odası sunmakta.

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz çok keyifli havuzun yanında, terasında da altındakilere gölgelik sunan bir çardak köşesi bulunmaktadır.

Torba, Bodrum’a 5 km uzaklıkta sakin bir köy. Çam ve zeytin ağaçlarının yeşilliği ile pırıl pırıl bir denizin kaynaştığı şirin ve hareketli bir koyda yer alıyor. Köye bakan büyük bir tepenin üzerinde çok iyi korunmuş, 2500 yıl önce Lelekler tarafından inşa edilmiş ve muhtemelen bir mezar olan yuvarlak bir yapının yanı sıra, koyun doğusunda bir Bizans manastırı bulunuyor. Torba’dan Didim, Milet ve Priene’ye tekne ulaşımı mümkün.

İlan Video

Bu İlanı Paylaş

Share